آگهی جذب مدیر عامل

انجمن یاران دانش و مهر در راستای شایسته گزینی، برای همکاری در سمت “مدیر عامل”، از متخصصین واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

– تحصیلات: لیسانس یا بالاتر در رشته های مدیریت، علوم اجتماعی و دیگر رشته های مرتبط.
– سابقه ی مدیریت: حداقل 10سال.
– آشنایی با امور سمن ها و موسسات غیر انتفاعی و خیریه ها.
– توانمندی بالا در امور اجرایی.
– روابط عمومی قوی.
– تسلط به کامپیوتر و زبان انگلیسی.

از علاقمندان تقاضا می شود رزومه ی شغلی خود را به آدرس ایمیل info@yaranedanesh.com ارسال نمایند.

* سابقه ی طولانی در امر مدیریت و فعالیت در حوزه ی سمن ها و جامعه ی مدنی، ملاک اولویت بندی خواهد بود.

افتتاح کتابخانه کودک محور در شهرستان زلزله زده ریجاب

حضور انجمن در مناطق روستایی استان کرمانشاه و توزیع ۱۵۰۰ دست روپوش و کوله پشتی

مدتی بعد از زلزله کرمانشاه با مهر و اعتماد حامیان نازنین انجمن یاران دانش و مهر، امکان ارائه ی خدمات به کودکان آن منطقه فراهم آمد و فعالیت انجمن در استان کرمانشاه آغاز شد. بورسیه تحصیلی کودکان و افتتاح کتابخانه های کودک محور ریجاب و ثلاث باباجانی اولین قدم ها بودند. هم زمان با شروع سال تحصیلی 1397 ، انجمن با تهیه 1500 دست کوله پشتی و روپوش، در روستاهای «سرفیروزآباد» ، «کوزران» ، «گیلانغرب» و «سرپل ذهاب» حاضر شد و با همکاری جامعه یاوری فرهنگی کار توزیع را انجام داد. به امید روزی که هیچ کودکی از تحصیل باز نماند…

توزیع ۵۰۰ دست کوله پشتی و روپوش در استان سیستان و بلوچستان

مطابق آخرین آمارهای ارائه شده از سوی «مرکز آمار ایران»، بالاترین میزان بازماندگی از تحصیل مربوط به استان سیستان و بلوچستان با نرخ 7.6 درصد است؛ از عمده ترین دلایل بازماندگی از تحصیل در این استان، فقر مالیست. انجمن یاران دانش و مهر در راستای اهداف خود، تلاش دارد با حضور در این منطقه سهمی در کاهش نرخ بالای بازماندگی از تحصیل داشته باشد. به عنوان اولین قدم، هم زمان با آغاز سال تحصیلی 1397 و با کمک «جامعه یاوری فرهنگی» تعداد 500 دست کوله پشتی و روپوش در مناطق محروم ایرانشهر توزیع شد. به امید روزی که هیچ کودکی در دنیا به دلیل فقر، از تحصیل باز نماند…

افتتاح کتابخانه کودک محور در شهرستان زلزله زده ریجاب

 پروژه “با من بخوان”

«با من بخوان» برنامه‌ای برای ترویج کتاب‌خوانی با کودکان محروم و کودکان در بحران است. این برنامه زیر نظر موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان برنامه ریزی و اجرا می شود و انجمن یاران دانش ومهر پشتیبانی مالی این پروژه را در منطقه زلزله زده ریجاب بر عهده دارد. «با من بخوان» بر پایه رساندن کتاب‌های مناسب و باکیفیت به دست کودکان محروم و کودکان در بحران بنا شده است. این کودکان در وضعیت معمول زندگی به این گونه از کتاب‌ها دسترسی ندارند. شعار اصلی این برنامه عبارت است از: «همه کودکان حق دارند کتاب‌های باکیفیت بخوانند». «با من بخوان» بر تقویت سواد پایه و سهیم شدن کتاب با کودکان و نوجوانان با روش بلندخوانی تمرکز دارد که با گفت‌وگو و انجام فعالیت‌های خلاق هنری در پیوند با کتاب، برای تأثیرگذاری عمیق‌تر و ایجاد لذت، شوق خواندن و برانگیختن انگیزش‌های زیبایی‌شناختی و معنایی کتاب همراه می‌شود. این برنامه بر اساس این هدف و رویکرد، افزون بر گزینش آگاهانه کتاب‌های مناسب و باکیفیت و رساندن آن به دست کودکان مناطق محروم، می‌کوشد با برگزاری کارگاه‌های گوناگون، مربیان و آموزگاران را در زمینه بلندخوانی و فعالیت‌های در پیوند با آن توانمند کند.  

بورسیه تحصیلی دانش آموزان زلزله زده شهر سرپل ذهاب و روستاهای اطراف

انجمن یاران دانش ومهر در نظر دارد 60 دانش آموز را در شهر سرپل ذهاب و روستاهای اطرافش بورسیه تحصیلی نماید. بدین منظور مددکاران انجمن  به شهر سرپل ذهاب سفر کرده و از نزدیک با وضعیت زندگی دانش آموزان آشنا شده و  پرونده های مددکاری دانش آموزان را تکمیل نمودند. لازم به ذکر است دانش آموزانی که سرپرست خود را بر اثر زلزله اخیر از دست داده اند در اولویت پذیرش انجمن قرار گرفتند.

افتتاح ساختمان جدید انجمن

ساختمان جدید انجمن یاران دانش و مهر در خیابان انقلاب تهران افتتاح شد. در افتتاحیه این مکان جدید، جمعی از دوستان و یاران انجمن حضور داشتند.

کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان مناطق زلزله زده

انجمن یاران دانش و مهر ضمن تسلیت مصیبت وارده به مردم شریف کرمانشاه و ابراز همدردی با آنان، اعلام می دارد که پس از اتمام فاز امدادی اولیه، و پس از شناسایی نیازهای مدارس آسیب دیده و دانش آموزان آن مناطق، با کمک های پرمهر شما عزیزان اقلام مورد نیاز دانش آموزان را در جهت ادامه تحصیل دانش‌آموزان تهیه کرده و در مناطق زلزله دیده، پخش خواهد کرد. شما می توانید کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب های انجمن، به دست ما برسانید.

  • شماره کارت 6221061210720902  به نام انجمن یاران دانش و مهر
  • شماره حساب بانک پارسیان 81100003713006 به نام انجمن یاران دانش و مهر
  • شماره شبای این حساب IR920540123681100003713006 می باشد.

پشتیبانی تحصیلی

می خواهم پشتیبان تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان مستعد باشم

مشارکت با انجمن

می خواهم در فعالیت های انجمن مشارکت کنم

عضویت در انجمن

می خواهم عضو داوطلب انجمن باشم